Budowanie zaangażowania konsumentów w interakcje z marką jest dziś dla marketerów nie lada wyzwaniem. Szum komunikacyjny, natłok informacji i przekazów reklamowych sprawiają, że coraz trudniej jest absorbować uwagę grup docelowych. Tradycyjne formy komunikacji wymuszają poszukiwania innowacyjnych kanałów promocji.

AdGames jest doskonałą alternatywą dla biernych przekazów reklamowych. Doskonale wpisuje się w strategię działań promocyjnych skoncentrowanych na budowaniu długofalowych relacji z użytkownikiem. Elastycznie eksponuje markę lub produkt, tworzy pozytywny wizerunek i podkreśla przekaz reklamowy. Poprzez marketing wirusowy gry zwiększają zasięg, docierają do szerokiej grupy odbiorców, a co za tym idzie – jeszcze szerzej informują o marce.

Oferta AdGames adresowana jest do firm i instytucji, które poszukują niestandardowych rozwiązań reklamowych w celu dotarcia do jak największego grona odbiorców, przykucia uwagi oraz promocji marki.

AdGames to dedykowane rozwiązania w obszarze produkcji gier mobilnych i www realizowane na indywidualne zamówienie oraz w pełni zautomatyzowany kreator gier, który na podstawie gotowych szablonów pozwala w kilka chwil stworzyć angażujące gry zawierające reklamę marki, czy produktu.

Gry AdGames do doskonałe uzupełnienie działań promocyjnych dla Twojej marki, dzięki któremu możesz zyskać:

  • Zwiększenie świadomości marki

  • Pozytywne skojarzenia z marką i poszczególnymi produktami

  • Nowoczesne i innowacyjne narzędzie komunikacji

  • Lojalną i zaangażowaną grupę docelową

  • Wirusowy zasięg kampanii

  • Oszczędności finansowe przy zastosowaniu gotowych rozwiązań.

Już dziś zapytaj naszych ekspertów o korzyści wykorzystaniu adgames w realizacji kampanii reklamowych.